• Kampi i Reprezentacionit

    Data : 08-14/01/2019
    Grupmosha : Hapur
    Kategoria : KOS
    Vendi : Durrës
  • Kampi i Shpresave

    Data :08-14/01/2019
    Grupmosha :
    Kategoria :KOS
    Vendi : Pejë
  • Kupa "ZAHIR PAJAZITI"

    Data :27/01/2019
    Grupmosha : Hapur
    Kategoria :Mbarëkombëtar
    Vendi : Pishina Zenit
  • Seminari nderkombëtar FINA online

    Data :01-03/02/2019
    Grupmosha : Trajner
    Kategoria : Ndërkombëtare
    Vendi : Hotel Sirius
  • Edirne CUP

    Data :08-10/02/2019
    Grupmosha : Hapur
    Kategoria :Ndërkombëtare
    Vendi : Turqi
  • Mimosa Cup 2019

    Data :17-18/02/2019
    Grupmosha : Hapur
    Kategoria :Ndërkombëtare
    Vendi : Herceg-Novi
  • Kupa "PAVARËSIA"

    Data :24/02/2019
    Grupmosha : Mbarëkombëtar
    Kategoria :
    Vendi :
  • Seminari nderkombëtar FINA

    Data :01-05/03/2019
    Grupmosha : Trajner
    Kategoria :Ndërkombëtare
    Vendi : Hotel Sirius
  • "Seminar për trajner , gjyqëtar dhe zyrtar të Sportit të Notit"

    Data :
    Grupmosha : Trajner-Gjyqetar
    Kategoria :Fed
    Vendi : Fakulteti I Edukimit Fizik dhe sportit
  • Kampi i Reprezentacionit

    Data :01-09/04/2019
    Grupmosha : Reprezentacioni
    Kategoria :KOS
    Vendi :
  • TEUTA CUP 2019

    Data : 07-09/06/2019
    Grupmosha :
    Kategoria :Ndërkombëtare
    Programi TEUTA CUP
    Entry Form Teuta CUP 2019
    Vendi : Durrës
  • Kampionati Ballkanik

    Data :Maj
    Grupmosha : M-2001-02 F-2002-03
    Kategoria :Nderkomtare
    Vendi : Beograd
  • Turne Waterpoli

    Data :Korrik-Gushte
    Grupmosha :
    Kategoria :KOS
    Vendi :
  • Seminari per licencimin e shpetimtarve

    Data :Maj-Qershor
    Grupmosha : Hapur
    Kategoria :KOS
    Vendi :
  • Kupa Comen

    Data :21-23 Qershor
    Grupmosha : M-2004-03 F-2005-06
    Kategoria :Ndërkombëtare
    Vendi : Burgas-BUL
  • Kampionati Europian i Notit Junior

    Data :03-07/07/2019
    Grupmosha : Junior
    Kategoria :Ndërkombëtare
    Vendi : Kazan-RUS
  • Kupa "ESMIR SHALA"

    Data : 26/07/2019
    Grupmosha : Hapur
    Kategoria : KOS
    Vendi : Banjë-Malishevë
  • Kampionati Botëror i Notit

    Data :12-28/07/2019
    Grupmosha : Hapur
    Kategoria :Ndërkombëtare
    Vendi : Gwangju-KOR
  • Kupa "BIFURKACIONI"

    Data :15/08/2019
    Grupmosha : Hapur
    Kategoria :KOS
    Vendi : Ferizaj
  • Kampionati Botëror i Notit JUNIOR

    Data :20-25/08/2019
    Grupmosha : Junior
    Kategoria :Ndërkombëtare
    Vendi : Budapesht-HUN
  • Lojrat Rinore

    Data :21-27/07/2019
    Grupmosha :
    Kategoria :Ndërkombëtare
    Vendi : Baku-AZE
  • Kampionati i Kosovës 50m

    Data :Korrik-Gusht
    Grupmosha : Hapur
    Kategoria :KOS
    Vendi :
  • Kërcimet nga Ura e Fshejt

    Data :Korrik-Gusht
    Grupmosha : Hapur
    Kategoria :Ndërkombëtare
    Vendi : Ura e fshejt
  • Kampionati i Kosovës ne kercime nga trampulina

    Data :Korrik-Gusht
    Grupmosha : Hapur
    Kategoria :KOS
    Vendi :
  • Maratona Ndërkombëtare Kosova 2019

    Data :11/8/2019
    Grupmosha : Hapur
    Kategoria :Ndërkombëtare
    Vendi : Liqeni I Batllavës
  • Kupa e Kosovës

    Data :Gusht
    Grupmosha :Hapur
    Kategoria :KOS
    Vendi :
  • Kampionati i Kosovës 25m

    Data :Tetor
    Grupmosha : Hapur
    Kategoria :KOS
    Vendi :
  • Kampionati Europian 25m

    Data :04-08/12/2019
    Grupmosha : Hapur
    Kategoria :Ndërkombëtare
    Vendi : Gllazgow
  • FINA Water Polo Development School for Referees in 2019:

    Data :13-14 Prill 2019
    Vendi : Hotel Sirius
  • FINA Diving Development School

    Data : 25-26 Maj 2019
    Venti : Hotel Sirius
  • Garat zyrtare të kalendarit FINA

  • Garat zyrtare të kalendarit LEN